با هم خارجی سیاسی دستگاه احمدی نژاد

با هم: خارجی سیاسی دستگاه احمدی نژاد احمدی نژاد اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انیمیشن «گرگم و گله می برم» ساخته می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، پویانمایی «گرگم و گله می برم» در امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است هست. نگارش

انیمیشن «گرگم و گله می برم» ساخته می‌شود

انیمیشن «گرگم و گله می برم» ساخته می شود

عبارات مهم : کودکان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، پویانمایی «گرگم و گله می برم» در امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است هست. نگارش فیلمنامه و کارگردانی این انیمیشن را امیرهوشنگ معین بر عهده داشته است.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: کودکان، داستان آشنای گرگ و بزغاله ها را در مدرسه به شکل نمایشِ عروسکی به اجرا در می آورند. بزِ مادر در فراغ بزغاله هایش و گرگِ خشمگین در تنهایی اش، با هم رودررو می شوند و مانند هر لحظه گرگ شکست می خورد ولی …

پویانمایی «گرگم و گله می برم» بر گرفته از داستانی با همین نام نوشته افسانه شعبان نژاد است که با تکنیک انیمیشن دیجیتال به مدت ۸ دقیقه بدون کلام در سال ۱۳۹۶ در امور سینمایی کانون تولید شده است است.

در این اثر حسین قورچیان طراح صدا، محمد جعفری آهنگساز، ابراهیم سعیدی سلو، متین احمدی ضبط استودیو و حسین بهشتی کار میکس و مسترینگ را بر عهده داشته اند.

این فیلم به همراه سه اثر تازه پویانمایی دیگر کانون با عنوان های «زری زری کاکل زری» اثر مهین جواهریان، «کاش یک برادر داشتم» به کارگردانی ناهید شمس دوست و «ماهیگیر و بهار» ساخته سیدحسن سلطانی نخستین حضور بین المللی خود را در بازار فیلم که در حاشیه سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برپا شده است بود، تجربه کردند.

انیمیشن «گرگم و گله می برم» ساخته می‌شود

واژه های کلیدی: کودکان | انیمیشن | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz