با هم خارجی سیاسی دستگاه احمدی نژاد

با هم: خارجی سیاسی دستگاه احمدی نژاد احمدی نژاد اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت اقدام نکند، طرح خود را جهت اجرای شروط رهبری در برجام به جریان می‌اندازیم

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی طرحی را جهت اجرای شروط رهبری در برجام تهیه کرده تا در صورتی که دولت نتواند در زمینه برجام کارها را پیش ببرد و یا ا

دولت اقدام نکند، طرح خود را جهت اجرای شروط رهبری در برجام به جریان می‌اندازیم

دولت اقدام نکند، طرح خود را جهت اجرای شروط رهبری در برجام به جریان می اندازیم

عبارات مهم : فعالیت

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی طرحی را جهت اجرای شروط رهبری در برجام تهیه کرده تا در صورتی که دولت نتواند در زمینه برجام کارها را پیش ببرد و یا این که طرف های برابر نقض پیمان بکنند آن را در دستور کار قرار دهد.

بهروز نعمتی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت وگو با ایسنا راجع به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مورد مساله هسته ای، اظهار کرد: اروپایی ها باید خسارت هایی را که آمریکایی ها به برجام وارد کردند پرداخت کنند و اگر هم این کار را انجام ندهند مسئولین نظام همگی اتفاق نظر دارند که مجددا فعالیت های صلح آمیز هسته ای را شروع کنیم.

وی افزود: به هر حال آمریکایی ها و اروپایی ها باید بپذیرند که اگر قرار باشد برجامی وجود نداشته باشد از سرگیری فعالیت های هسته ای ما شروع می شود. در همین زمینه مجلس هم در صورت عدم پیشبرد کارها به وسیله دولت و یا طرف های برابر جهت خروج از برجام طرحی که تهیه کرده را در دستور کار خود قرار می دهد.

دولت اقدام نکند، طرح خود را جهت اجرای شروط رهبری در برجام به جریان می‌اندازیم

واژه های کلیدی: فعالیت | آمریکایی | مقام معظم رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz