با هم خارجی سیاسی دستگاه احمدی نژاد

با هم: خارجی سیاسی دستگاه احمدی نژاد احمدی نژاد اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی پنهان‌کردن «کودک‌آزاری» به وسیله دیگران جرم است

معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به اتفاق تعرض به دانش‌آموزان مدرسه‌ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: قانون صراحتا این را اعلام کرده است که

پنهان‌کردن «کودک‌آزاری» به وسیله دیگران جرم است

پنهان کردن «کودک آزاری» به وسیله دیگران جرم است

عبارات مهم : مدرسه

معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به اتفاق تعرض به دانش آموزان مدرسه ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: قانون صراحتا این را اعلام کرده است که اگر کسی از کودک آزاری اطلاع داشته باشد و آن را اعلام نکند، مجرم است و این کار پیگرد قانونی دارد.

دکتر حبیب الله مسعودی فرید در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بحث کودک آزاری هر لحظه جزو اولویت های شرکت بهزیستی بوده هست، افزود: معتقدیم جهت پیشگیری از چنین حوادثی باید به کودکان آموزش های مورد نیاز را ارائه کرد تا مورد آزارهای جنسی قرار نگیرند. همچنین ارائه این آموزش ها حتما باید در دستور کار مدارس قرار بگیرد؛ درعین حال والدین نیز باید در مورد این مباحث آگاه شوند.

وی با تاکید بر اهمیت نظارت بر مکان هایی نظیر مدارس یا مهدهای کودک که فرزند ها در آنجا حضور دارند، اظهار کرد: باید نظارت خیلی دقیق تری روی این مراکز وجود داشته باشد. همچنین باید فضایی ایجاد شود که در صورت ایجاد مشکل، دانش آموز بتواند به آسانی با مدیر مدرسه یا سایر مسئولان ارتباط برقرار کرده و مشکلاتش را مطرح کند.

پنهان‌کردن «کودک‌آزاری» به وسیله دیگران جرم است

معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی کشور با انتقاد از پرداخت ناکافی به عنوان مشاوره و سلامت روان در مدارس تصریح کرد: تا کنون به مباحث در مدارس توجه زیادی نشده است و مدارس ما هنوز با همان نظام قدیم به فعالیتشان ادامه می دهند. مدارس هنوز نشانه پر کردن ذهن فرزند ها، با اندوخته ها و مباحث درسی را دنبال می کنند؛ این درحالیست که نشانه مهم مدرسه پرورش هست. مدرسه باید فضایی جهت رشد و تکامل همه جانبه کودکان باشد.

مسعودی فرید در ادامه با بیان اینکه شرکت بهزیستی همواره از طریق اورژانس اجتماعی، موارد کودک آزاری را پیگیری می کند، گفت: قانون صراحتا این را اعلام کرده است که اگر کسی از کودک آزاری اطلاع داشته باشد و آن را اعلام نکند، مجرم است و این کار پیگرد قانونی دارد. همه باید بدانند که همه در قبال این مباحث مسئول هستند.

معاون امور اجتماعی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به اتفاق تعرض به دانش‌آموزان مدرسه‌ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: قانون صراحتا این را اعلام کرده است که

واژه های کلیدی: مدرسه | کودک آزاری | کودک آزاری | اورژانس اجتماعی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz